tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Catalyst 5Vx

Anasayfa » Catalyst 5Vx

 

Sonsuz bir tarz. Beklenen kalite. Temel değer.

Logodan resme, Catalyst 5VX modern ve minimalist bir yaklaşımla yeniden tasarlandı. Geliştirilmiş tasarımlar yürüyüşünüzü optimize etmenizi sağlar.

 

Katalizörün farkı
Katalizör 5Vx, “fark” katalizörünün tüm tasarım özelliklerinden yararlanır, böylece size uyacak, ayarlayabilir ve güvenle bir araya getirebilirsiniz. Her bir sandalyenin tanımlayıcı bir özelliği, aşağıda vurgulayacağımız şaft plakasıdır.

 

 

 

En uygun
Yerçekimi Merkezinin ayarlanması ve yürüme performansı el ele. Dingil plakasının ve arka çerçevenin yeni tasarımı size 2 “(5,08 cm) ağırlık merkezi ayarını 1/2” (1.27cm) ve 5 “(12.7cm) artışlarla ayarlanabiliyor. Arka koltuk yüksekliği, 7 pozisyonun üzerinde. Sizin için en uygun olanı bulun, tahrikinizi kolaylaştırın ve Katalizörünüzden beklediğiniz yürüyüşü optimize edin.

 

 

 

Catalyst. Vx
Özellik başlık ayarlanabilir.

 

 

 

 

STIL
Catalyst 5VX kişileştirme seninle başlar. Paketimiz, seçeneklerimiz ve aksesuarlarımız ilegörünümünüzü vurgulayın. Seçim yapmak için
binlerce renk kombinasyonu ile cesur olun. Kendin ol.

 

 

 

Swing-InAnti-Tips
Yeni arka salıncak aparatı geriye devrilmeye karşı kullanıcıya kolaylık sağlar.Ergonomikolarak tasarlanmış aparatın üstündeki kolu iterek Anti devrilme aparatı rahatlıkla ayarlanabilir.

 

 

 

Transit Tekerlekler
Arka çerçeveye entegre edilen TransitJantlar, dar alanlardan daha kolay erişim için arka tekerleklerinizi çıkarmanızı sağlar.

 

 

 

 

Çamurluk  Yan Muhafızları
Sandalyenize şık bir görünüm katarken, giysilerinizi yoldan korumak için karbon fiber ve köpük yastıklı alüminyum kenar muhafızları arasından seçim yapın.

 

 

 

 

Ön Çerçeve Stili
Katalizör 5Vx, patentli ayak dayanaklarımız veya 70 ° veya 80 ° sabit çerçevemiz ile öndeki mesafe salınım uçları seçeneğini sunar. Sallanan askılar 4 eğri (60 °, 70 °, 80 ° ve 90 °) olarak gelirler, hafif ve kullanımı kolay ve ömür boyu garanti sunduğumuz kadar güçlüdür. Sabit çerçeveler transferleri basitleştirebilir ve aktif insanları çeken klasik bir görünüm sunabilir.