tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

CATALYTST 4 & 4C

Anasayfa » CATALYTST 4 & 4C

Catalyst 4 ve 4C, bugün piyasadaki en hafif, en dayanıklı ve enerji tasarruflu katlama K0004.

 

Katalizörün farkı
Katalizör 4 ve 4C, “fark” katalizörünün tüm tasarım özelliklerinden yararlanır, böylece uyum, ayarlama ve güven ile birleştirebilirsiniz. Her bir sandalyenin tanımlayıcı bir özelliği, aşağıda vurgulayacağımız şaft plakasıdır.

 

Deplasman Plakası Ekseni
Katalizör 4 serisi aks, geleneksel aks pozisyonlarına doğru 1 ½ “monte edilmiştir. Bu küçük değişiklik verimliliği önemli ölçüde artırabilir. Tek akslı plaka tasarımı, beş konumda dikey şaft ayarlamaları sunar. daha fazla geriye doğru kararlılık elde etmek için tersine çevrilebilir.

 

Ön çerçeve stili
Katalizör 4 ve 4C, patentli ayak dayanaklarımız ya da 70 ° veya 80 ° sabit çerçevelerimizle öne geçme seçeneği sunmaktadır. Salıncak askıları 4 bükümlü (60 °, 70 °, 80 ° ve 90 °) hafif ve kullanımı kolay ve çok güçlü bir ömür boyu garanti sunuyoruz.

 

Tekerlekli sandalyeler tekerlekli
özel tasarım Hareketlilik KI KI tam çizgi ofreceofrece Katalizör 4 ve 4C hassasiyetle üretilmiş sert anodize hub ve jant ile tekerlekleri spoked. handrim sert eloksal yüzden “YENİ” uzun bakmak iddia çizilmeye karşı dayanıklıdır iken bu tekerlek düz spokes kullanarak, daha sert ve daha güçlü çarkını teşvik etmektedir. Ayrıca, Spinergy, Nataural Fit, Frog Legs ve Topolino gibi standart endüstri jantları ve tekerlekleri de sunuyoruz.

Mags Yüksek Performans Çok Fazla Olabilir
Ki Mobility, ultra pürüzsüz ve hafif dergi X-Core TM mag’ları gururla sunar . Bu jantlar, geleneksel dergilere göre çok daha fazla rijitliğe ve rijitliğe sahiptir, bu da ağırlığı telsizlerden sadece 1 £ daha fazla tutar. Şimdi 20 “, 22” ve 24 “de mevcut.

 

CATALYTST 4 & 4C BROŞÜR