tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

FOCUS CR

Anasayfa » FOCUS CR

Karmaşık rotasyon
Focus CR, Kompleks Bilimi rotasyonunu bekleyen patent başvurumuzdur. Kompleks dönüş sisteminin ağırlık merkezi ve tek dönüş noktası arasındaki kaçınılmaz hiza kaynaklanan sorunları en aza indirmek için iki farklı dönme merkezi ile iki kontrol yolu kullanan bir sistemdir.

 

Güvenli Eğim
Focus CR de koltuk iskeleti doğal olarak yerleştirilmiştir. İleri ve geri çarpma durumlarında yanıbaşınızda bu güçlere karşı çalışan sistemdir.

 

 

Akıllı Devrilme
Eğimi arttırırken, Odak CR size hastanın ihtiyaç duyduğu asgari ayarın ne olduğunu söyleyecektir. Artık gününüzün diğer detaylarına konsantre olabilirsiniz.

 

 

Ayarlanması Kolay
Özel devirme özelliğine sahip başka hiçbir sistem ayarlanması çok kolay olmamıştır.
Sadece 2 vidayla postür sisteminin tabanını uzatabilir, CoG’yi sökmeye gerek kalmadan ayarlayabilirsiniz.

 

Vanguard Tasarımı
Son teknoloji üretim tekniklerinin kullanımı, Focus CR, çekici bir minimalist eğimdir. Endüstrideki en etkili koltuk yüksekliği olanakları ile daha işlevsel bulacaksınız! (Daha fazla bilgi için sipariş formunda referans koltuk yüksekliğinin matrisi).

 

Geniş ve Kararlı Önceki Tekerlek Seçenekleri
16×2 ve 6×2 boyutlarındaki yeni arka tekerlekler, masif ve rampalar gibi günlük engellerin daha kolay işlenmesini sağlar. Rulo kapasitesinde kayda değer bir gelişme ile, sandalye içeriye doğru kolayca yuvarlanırken yumuşak zeminde zahmetsizce yüzer.

 

Dinamik rollover
Anti-roll’ınızı sürekli olarak değiştirmek için eğilip bükmekten bıktınız mı? Onları açmak için düğmeye basmaktan bıktınız mı? Yaylı flip-up ile yeni tasarım, bu işlevi basit ve etkili hale getirir. Artık ayağınızı kaldırmanız veya anti-eğilmeniz için ayağınızı kullanmanız gerekiyor. Başka bir şey mi söylemeliyiz?

 

Seçenekleri

İnsan vücudu bir inçlik artışlarla büyümediği için, montaj askıları için yeni ön 70 ° ve 80 ° değerini takdir edeceksiniz. Uzatılmış ayak konumlandırma işlemlerinde, ½ “artışlar ve uzatılmış ayak dayama uzunluklarındaki ayarlamalar, müşterinin ihtiyaçlarının konumlandırılmasının sağlanmasına güvenebilir.

En iyi erişim çarkı
Focus CR’nin tasarım özellikleri, koltuk konfigürasyonları ve tekerlek yerleşimi arasındaki sınırlamaları azaltan bir ekleme devirme mekanizmasıdır. Bu, tekerleğe daha fazla erişim ve arka tekerlekler ve ön tekerlekler arasında daha avantajlı bir ağırlık dağılımı sağlar.

 

Eğme Kilidi
Focus CR, düşük bakım gerektiren dik eğme mekanizması ile tasarlanmıştır. Operasyon için iki farklı seçenek mevcuttur. Her iki tilt kilitini aynı anda çalıştırmak için tek bir kablo kullanarak, sağa veya sola monte edilebilen tek bir el kolu, bakım hasarını ve kabloyu azaltır. Tek bir pedal seçeneği de mevcuttur ve tercihe bağlı olarak sol veya sağ montaj için sipariş edilebilir. Bu seçenek son düşük bakım için ücretsiz bir mekanik bağlantı kablosuna sahiptir. Focus CR’deki hem tilt kilitleme sistemleri, ömür boyu garanti ile birlikte gelir.

Makaralı rulmanlar
Diğer tekerlekli alan Eğim N farklı plastik silindirler ya da burçlar Odak CR8 kullanılan plastik eğim mekanizması en yüksek kalitede rulmanlar hassas sızdırmaz kullanılmıştır. Son dayanıklılık ve neredeyse bakım gerektirmeyen, her rulman hiçbir ek ücret ödemeden ömür boyu garanti ile birlikte gelir.

 

Kat Aşağı Arabası Kolları ile Ayarlanabilir Yükseklik Geri

Arabayı katlayan tutamağın üzerindeki kompakt mafsal tasarımı, 30 ila 270 derece arasında bir hareket aralığına izin verir. Bu, bakıcının içinde bulunduğu eğim açısına bakılmaksızın bakıcının her zaman rahat bir pozisyona sahip olmasını sağlar. Aynı zamanda, arka tüplere sıkıca oturacak olan tutamaçlara da izin verir, böylece koltuk çok daha küçük alanlarda taşınır.

Çift Kol Mesaj
Bu tasarım, sandalyenin arkasına sığmaz, böylece donanımsızdır, böylece satış sonrası koltuk sisteminizin montajı daha kolaydır. Yüksekliği ayarlanabilir, müşteri için rahat bir uyum sağlayacağınızdan emin olabilirsiniz.

FOCUS CR BROŞÜR