tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Little Wave Clik

Anasayfa » Little Wave Clik

Yeni Nesil İçin Tasarlandı .

Gördüğünüz en sezgisel tekerlekli sandalyeye hoş geldiniz.

Ayar Kolaylığı
Dizin Sisteminin Tanıtılması. Doğru, kolay büyüme seçenekleri sağlamak için tasarlanmış sezgisel bir ayar sistemi. Ayarlanması çok kolay bir sistem, çocuğunuzun istediği aktif bağımsızlığı ve hareketliliği kazanması için uygun konumlandırmayı ve tekerlek erişimini desteklemektedir. Clik’in çerçevesinde “çukur” olduğunu fark edeceksiniz. Bu ayarlamaları optimize etmek için vardır, böylece daha fazla zaman etkili ve daha kolay olur, çünkü artık herhangi bir tahmin çalışması söz konusu değildir. Sistemi tam olarak hizaladık, böylece zorunda kalmayacaksınız.

Ayarlanmış Dahili
Sen sadece sağdan bir Cliksin. Çocuğunuz ile evrilmek ve büyümek. Koltuk yüksekliği, genişlik, derinlik, CG, kanatlı kanat konumu, koltuk döşemesi ve koltuk tavaları … mevcut en uygun ayarlama. Tüm olasılıklarla, çocukların ihtiyaçlarını karşılamak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Hibrid Ofset Çerçeve Tasarımı
Çocuğunuza ihtiyaç duydukları odayı verin. Clik Ofset çerçevesi, uygun ayak konumlandırmasını sağlarken kaçırılmış pozisyon, AFO ve parantez için daha fazla alan sağlar. Hibrid tasarım, çerçeve uzunluğunu artırmaz veya koltuk desteğini tehlikeye sokmaz.

 

Ayarlanabilir Dinamik 5. Tekerlek
Kendinizi uzayda hareket ettirmek, nörogelişimin temel bir aşamasıdır. Zorluk güvenlik ve istikrarı korumaktır. Hem aralık hem de yay oranını ayarlamanıza olanak tanıyan yeni ayarlanabilir dinamik 5. tekerleğimiz mümkün kılar. En küçük biniciler için orta tekerleğe yerleştirmek veya gündelik engellerin ve arazinin üstesinden gelmek için güveni teşvik eden denge ve çark yeteneklerini teşvik etmek ve öğretmek. Dinamik ol.


Yeni Salıncak Away Arms

Bağımsız açı ayarlı, kol ve sırtlığı tek bir sistemde birleştiren eşsiz bir tasarım. Entegre tasarım, tüm sistem birlikte hareket ettiğinden kolay büyüme sağlar. Bağımsız açı ayarında, kontrolün üzerine yerleştirme ve açı pozisyonu vardır, böylece ideal sırtlık açısı ve kol pozisyonunu elde edersiniz.

 

Ergo Gezginci Kolu
Anne, baba, kız kardeşi, erkek kardeş, arkadaş ya da bakıcı için ayarlanabilir yükseklik Ergo arabası kolu, herkes için ergonomik bir seçimdir. Bir bebek arabası sapına en rahat erişim için yüksekliği ayarlanabilir!

Emniyet Kemeri Kelepçesi
Yeni emniyet kemeri kelepçemiz% 100 sonsuz ayarlamaya izin verir. Mükemmel emniyet kemeri açısını sağlayarak uygun konumlandırmayı sağlayın.

Boru boyutu
Yeni 1-1 / 8 “boru ile satış sonrası koltuk ve konumlandırma sistemlerine daha kolay uyum sağlayabilirsiniz. Sadece koltuk iskeletinde değil, aynı zamanda sırtlıklarda da Clik standart olarak ayarlanabilir bir yükseklik rijitleştirme çubuğuna sahiptir.

 

Tasarımcı Konuşan Muhafızlar
Sekiz NEW spoke guard tasarımları, Clik’inizi kişiselleştirmenin birkaç yolunu sunuyor! Tüm tasarımları yukarıdaki “Seçenekler” sekmesinden görüntüleyin.

 

Renkli Tekerler
Renkler çerçevede durmuyor! Tekerleklerin bile eğlenceli olabilir!

XP ve XPe
Ki’da geri ödeme senaryolarının müşteriden müşteriye farklılık gösterdiğinin farkındayız. Bu yüzden Clik’in iki farklı versiyonunu sunuyoruz; XP ve XPe .

Aynı seçenekler, özellikler ve avantajlarla aynı sandalye. Fark ne? XP taban fiyatına bir kerelik ücretsiz büyüme kiti dahildir. XPe büyüme takımı olmadan dahil, bir alt tabanı vardır.

Her zaman ve her zaman müşteriniz için neyin işe yaradığını seçme seçeneğinizle değerli zaman tasarrufu sağlayın.

Little Wave Clik