tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Little Wave Flip

Anasayfa » Little Wave Flip


Çocuğunuz kadar benzersiz olacak şekilde tasarlanmıştır.

 

Katlamana bir çevirme koy.
Little Wave Flip, pusetlerin tasarım öğelerini bir tekerlekli sandalyenin dayanıklılığına entegre eder. Bir tekerlekli sandalye olduğu için onun birer benzeri olması gerektiği anlamına gelmez. Yassı katlama tasarımından TAPER LOK teknolojisinin kullanımına kadar, Flip, günümüzde mevcut en gelişmiş pediatrik eğimdir.

 


Kişiliğini yansıt.
Çocuklar küçük boyutludur, ancak kişilikleri yaşamdan daha büyük olabilir. Ücretsiz renkler arasından seçim yapabileceğiniz 500’den fazla renk kombinasyonu ile kendilerini ifade etsinler!

 

 Tasarımcı Spoke Koruyucuları.
Sekiz yeni spoke guard tasarımları, Flip’inizi kişiselleştirmenin birkaç yolu daha sunuyor!

 

 

Renkli tekerlekler.
Renkler çerçevede durmuyor! Tekerlekleriniz bile eğlenceli olabilir!

 

 

Büyümeyle mücadele etmeyin. 
Flip, ayarlanabilirlik konusunda yeni bir paradigma sunuyor. Koltuk yüksekliği, koltuk derinliği ve koltuk genişliği bu kadar kolay olmamıştı, diğer koltuklardan daha az parça var.

 

 

Güvenli Jant Kilidi.
Görevli tekerlek kilidi, ebeveynin hayatını biraz daha basit hale getiren eller serbest bırakılmış, kullanımı kolay bir puset benzeri tekerlek kilitleme seçeneğidir.

 

 

Yüksekliği Ayarlanabilir T-Arm.
Yüksekliği Ayarlanabilen T-Arm Düşüklüğü, daha küçük kullanıcılar için dayanıklı bir ayarlanabilir kol dayama seçeneği sunar.

 

 

Anti Stop. 
Anti-tips ile uğraşmaktan bıktınız mı? Çözümünüzü bulduk! Tasarımımız, anti-ipuçlarının birbirine bağlı kalmasını sağlarken, kaldırım tırmanışı sorunsuz olarak her gün engel oluşturur.

 

 

Geri Katlanırken Ergonımik.
Ergo Katlanır Sırt, sağlam, güçlü ve katlanması kolaydır. Bir kolun çevirmesi ile Ergo Katlanır Sırtını zahmetsiz bir katlama için etkinleştirebilirsiniz.

 

 

Ultra Katlanır.
Katlanır sırtın üzerinde dönme noktası yükselterek, katlanırken sandalyede daha fazla oturma bırakma olanakları yaratılmıştır.

 

 

Kampana fren.
Tekerlek kilidini ortadan kaldırmıyoruz; Bunun yerine, gerçek bir fren sisteminin benzersiz seçeneği ekliyoruz.

 

 

Kendinden Tahrikli Dingil.
20, 22 ve 24 inç jantların Self-Propel Aks seçeneği, tekerlek erişim ve eğim aralığı arasında dengeyi sağlamak için olanak sağlar.

 

 


Little Wave Flip BROŞÜR