tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Little Wave XP

Anasayfa » Little Wave XP

Hayal etmek…

Çevresinde kolayca hareket etme kabiliyetine sahip bir tekerlekli sandalye; tekerleklerin mükemmel noktada olduğu yerde gençlerin tüm güçlerini ve kaldıraçlarını kendi avantajlarına kullanabilmeleri için. Düşün ki … onu kullanan kişi ile uzun süre değişebilen ve uzayan bir tekerlekli sandalye; henüz son derece hafif, kullanımı basit ve taşıması kolaydır. Hayal etmek zorunda değilsin. Bu bir gerçek. Küçük dalga

Çerçeve Yapımı
Yüksek performanslı rijit çerçeveli sandalyelerimizin 7000 serisi 1 3/8 inç alüminyum çerçeve konstrüksiyonu, aynı zamanda pediatrik sandalye Little Wave’i inşa etmek için de kullanılır. Bu çerçeve konstrüksiyonu, sandalyenin olabildiğince ışık tutmasına yardımcı olurken, aynı zamanda son derece sert bir yapıya sahiptir. manevra yapmak, etrafta dolaşmak ve çocuğunuzun her şeyden en iyi şekilde yararlanmasına yardımcı olmak çok daha kolay.
 

Kule sistemi
Hafif tasarım, kolay ayar ve şık profil. Küçük Dalga kulesi tasarımının CG ayarı basit ve basittir; CG’nin ayarlanmasını, büyümeyi ve tekerlek tabanının uygun şekilde yerleştirilmesini kolaylaştırır, böylece çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu tekerleklere her zaman erişebilmesini sağlar. Kelepçe tasarımından bahsetmek gerekirse, koltuk arkalığının yerleştirilmesi gereken yere yerleştirilmesini sağlar, çünkü gerekli oturma pozisyonunu elde etmek için donanım ile etkileşime girmenize gerek yoktur.
 

Çok Ayarlanabilir Flip-Up Ayak Plakası
Müşterilerin sürekli büyüdüğünü ve değiştiğini ve sandalye için tercih ettiğimiz seçeneklerin bu değişiklikleri kolaylıkla yerine getirebilmesi gerektiğini biliyoruz. Bu taban plakası zaman içinde sonsuz sayıda pozisyona izin verir, böylece binici büyüdükçe yeniden konumlandırılabilir. Dikkatle işlenmiş kenarları ve dokulu siyah toz boya kaplaması ile 6061 alüminyum taban, herhangi bir ordunun veya 5 yaşındaki bir yıpranmanın aşınmasına ve dayanmasına dayanacaktır! Bu ayak plakası ayrıca, sürücünün ayak tabanını aşağı eğilmeden kaldırmasına izin veren bir kayışı da içerir.

 
Little Wave’in çerçeve içi genişlemesi, çerçevenin yapısal bütünlüğünü cıvatalı çapraz çubuklardan çok daha iyi koruyan çerçeve Xpanders kullanarak sandalyenin genişlik içinde büyümesini sağlar. İhtiyacınız olana kadar eklemezsiniz, bu yüzden yolda değildir ve sandalyeye fazladan ağırlık eklemez.

 

Derinlik Ayarı
Derinlik sipariş formunda sizin tarafınızdan önceden belirlenir, böylece ihtiyacınız olduğunda orada olacaktır. 3 “e kadar seçilebilir ve ekstra bir ücret alınmaz. Kolay ve erişilebilir büyümenin çerçeve üzerine oturması, sandalyenin yıllar boyunca zaman içinde sürücüyle büyümesine izin vermede önemlidir.

 
Taşımak Kolay
Yüksekliği ayarlanabilir, kolay kaldırılabilen bebek arabası tutamaçlarının sürücüye yardım etmesini kolaylaştırır. Tek veya çift saplı bir seçenek ile sunulur ve standart ve yükseklikleri seçmek için seçenek, gün boyunca bakıcı, ebeveyn veya öğretmenin rahatlığını ve rahatlığını sağlar.

 
5. Tekerlek
Little Wave’in isteğe bağlı dönen 5. tekerleği, arka tekerleklerin daha agresif bir şekilde konumlandırılmasına izin vererek, orta tekerleğe erişime izin veriyor ve bunu destekliyor. Hızla yükseklik ayarı, çeşitli arazilere uyum sağlamak ve kolayca çıkarılabilmek için ayarlanabilir, 5. tekerlek pediatrik hareketliliğinde devrim yaratır.
 
WC-19 Transit Onaylandı
Transit, nakliye sırasında ilave güvenlik ve emniyet için test edilmiş ve onaylanmıştır.

Little Wave XP BROŞÜR