tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ROGUE XP

Anasayfa » ROGUE XP


Rogue XP, kişisel tarzınızı en çok yaşadığı çağda kucaklamaya teşvik eden en iyi performans koltuğu. Uyum, fonksiyon, yürüyüş veya stilden ödün vermeden gerekli yerleşik büyümeyi sağlar.

Yaratıcı özgürlük
Rogue XP, çerçevenizi, aksanlarınızı, kabloyu ve tekerlek rengini serbest bırakma özgürlüğü veren boş tuvalinizdir. Benzersiz, şık, cüretkar ya da minimalist olsanız da … Rogue XP ile kimliğinizi oluşturun.

 

Büyüme
Rogue XP, işlevselliği ve yürüyüşü optimize etmek için ayarlamalar ve büyüme için maksimum kapasite sağlar. Genişleticiler sayesinde, XP 3 “genişliğe kadar büyüyebilir. Derinlik ayarı, 3’e kadar ek büyüme seçeneği ile Sipariş Formunda sizin tarafınızdan önceden belirlenir. Rogue XP 10 “-18” genişliğinde ve 10 “-20” derinliklerinde sunulur.

 

Kolçaklar Salıncak-Uzak Entegre
Yeni entegre Swing-Away kolçakları, Rogue XP’yi ayarlarken veya büyütürken arkaya doğru hareket eder. Bu sistem verimli bir ayar sistemi ile temiz bir estetik sunuyor. Entegre tasarım, sırt ve kolların ideal konumunu elde etmenizi sağlayan bağımsız açı ayarı içerir.

 

Yürümek
Rogue XP, genç yetişkinlerin aktif yaşam tarzının gereksinimlerini karşılayan dayanıklı ve ultra hafif bir çözüm sağlamak için 7000 1 3/8 “serisi alüminyum ile tasarlanmıştır; hiç yaşamadığı ultra hassas yürüyüş.

 

5 ta Ayarlanabilir Dinamik Tekerlek
5 ta tekerlek ayarlanabilir Dinamik sen izin verir etmek vererek menzil ve dönüş yarıçapı hem ayarlamak size huzur içinde manevra öğrenme ve Rogue XP yürürken istikrarını korurken zihin. Dinamik ol Çıkarılabilir.

 

Taşıma
Sürücü koltuğuna veya arkadaşlarına, Rogue XP kilitleme mekanizmasına ve 11,6 lb.’lik nakil ağırlığına zaten oturmuş. Daha kolay hale getirirler.

 

 

Araçlar için sistem WC-19 Onaylandı
WC-19’u onaylayan sert bir çerçeve için temiz ve estetik bir bağlama. Çerçeveye entegre olan basit ve kavisli çerçeveler, bu sınıfın bir koltuğunda arzu ettiğiniz estetiği korurken, güvenli bağlama noktaları sağlar. Kullanıcı Ağırlığı 200 lbs’e kadar.

 

Spinergy Serbest Bırakma Kablosu
Rogue hattında benzersiz bir özellik olarak, sadece Spinergy Arka Serbest Bırakma Kablosunu Ki Mobility’de bulacaksınız. Bu özellik bizim kilitlenebilir arka bölümümüzdür. Spinergy Arka Serbest Bırakma Kablosu sekiz farklı renkte mevcuttur. Bunu Rogue XP’nizle birleştirmek ya da “renkli bir dokunuş” olarak kullanmak istiyorsanız, KİMLİĞİNİZ ile giden rengi mutlaka bulacaksınız.

 

Tanıma Koruması
Rogue’da zaten bildiğiniz tanıma ve koruma, Rogue Xp’nin tasarımına entegre edilmiştir. Yeni, yeniden tasarlanmış ve iyileştirilmiş Rogue rozeti, koltuğunuzu darbelere, sıyrıklara ve günlük kullanıma karşı korumak için ön kanada bağlanan parlak alüminyumdan yapılmıştır.

ROGUE XP BROŞÜR