tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

ROGUE

Anasayfa » ROGUE


Rogue deneyimi, kendinizi daha önce hiç hissettirilmediğiniz en üst düzeyde tepki verici ve sertliğe sahip olan son teknoloji ürünü tasarım yeniliği ile tanıştırır. Her adımda hissettiğiniz tepki verme ve hassasiyet seviyesi ile perçinleneceksiniz. Kalite yapısı ve sonlu ayarı, onu kullanan kişinin ihtiyaç ve isteklerine uymasını sağlar. 10.6 lb’de Rogue, her köşede ve her caddede asgari bir çabayla yanınızda.

Teknik Özellikleri

Rogue’un ruhunda, öne çıktığı gibi, bu kurallara meydan okumasıdır, diğerlerinden ayıran bağımsızlığıdır.

Ultra Duyarlı Oturak.

Bunun gibi başka bir şey hissetmeyeceksiniz. Rogue  titreşim sönümleme ve sağlamlık ideal kombinasyonuna sahiptir bugün piyasadaki en duyarlı çerçeve binicidir.Tüketicinin her şeyinde minimalist olan Rogue gözleri yakalar.

Aşırı Hafif
10.6 pound (taşıma ağırlığı) ile inanılmaz derecede hafif Rogue gücünü koruyor ve yerleşik kilit mekanizması sayesinde taşımayı kolaylaştırıyor.

Spinergy Arkalık Açma Kablosu
Sadece Rogue’da 8 farklı renk seçeneğinden biriyle sandalyenizi özelleştirebilme olanağına sahipsiniz. Her kablo patentli Spinergy konuşma teknolojisi ile üretilmiştir. Her bir kablo içerisinde 30.000 fiber tel, zamanla gevşek veya gerilmeyeceğini garanti eder.

RP Tuning
Herhangi bir koltuk açısında herkes için mükemmel bir uyum sağlayan tek dizinli tekerlek düzeltme sistemi. Modifiye edilmiş raf ve pinyon dişlisi herhangi bir aralıkta kademesiz olarak ayarlanabiliyor ve sandalye dolarken ayarlanabilir. Parçalara ayırıp bir araya getirecek küçük parçalar yok. Bir vidanın sıkılması ve gevşetilmesi kadar basittir. Buna RP Tuning denir. Ve sadece Rogue’nun elinde.

Kule ve Yan Çerçeve Ayarlama Sistemi
Zarif ve sade tasarım kendine özgü sert bir koltuğa benzemektedir. Ayar, sıkıştırma kulesi sisteminde gizlidir. Kulelerin minimalist bir oval profili var, bu yüzden 6061 alüminyumdan yapılmış hafif ve dayanıklı oldukları gibi, aynı zamanda mükemmel bir yüksekliğe ulaşmak için özel ve özelleştirildi. Klempleme sistemi çerçevenin içinde gizlenmiş bir aygıtı vardır, böylece ihtiyacınız olana kadar göremezsiniz.

Tanıma. Koruma.
Yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş Rogue rozeti, sandalyenizi tüy, çizik ve her güne karşı korumak için ön kanadın yapışkanlı bir alüminyum rozetidir.

Tekerlek Hakkında
Rogue, Ki Mobility’nin hassas işlenmiş hub’lar ve sert eloksal el kıyafetleriyle özel olarak tasarlanmış Ki kolları için tam hattı sunuyor. Düz çeki kolundan yararlanarak bu tekerlek sert ve güçlü bir tekerleği teşvik ederken, sert eloksal elyaf çizilmeye karşı dayanıklıdır ve böylece “YENİ” daha uzun süre gözükür. Spinergy, Natural Fit, Frog Legs ve Topolino gibi endüstri standardı jantlar ve tekerler dizisini de sunuyoruz.

 Mags çok yüksek performans gösterebilir
Bu jantlar, konvansiyonel magslara kıyasla çok daha sert sertlik ve sağlamlığa sahipken, ağırlığı yalnızca 1 lb.’ye kadar uzatıyordu. Şimdi 20 “ve 24” ve yakında 22 “de olacak.

ROGUE BROŞÜR