tr
Sosyal Medya Hesaplarımız

TSUNAMI ALX

Anasayfa » TSUNAMI ALX

Tsunami ALX, şık bir görünüm, hafif bir çerçeve, inanılmaz bir fiyata daha sert, daha duyarlı bir sürüş. Tsunami ALX’in hafif yapısı, 11.2 lb.’lik bir taşıma ağırlığı ve% 20 daha sert ve daha duyarlı bir sürüş ile hiç kimseye arka koltukta biniyor. Ki Mobility ile, uygun bir fiyata harika bir ürün elde etmek için kaliteyi, tasarımı veya seçenekleri feda etmeniz gerekmez.


7000 1 3/8 “Alüminyum Boru
Rijit sandalyelerimizin imza çerçeve konstrüksiyonu, bugün piyasada göreceğiniz başka bir şey değildir. Bunun gibi bir şey hissetmeyeceksiniz, çünkü piyasadaki diğer alüminyum sert çerçevelerden% 20 daha sert ve daha güçlüdür. Hafif, ultra sert 7000 serisi 1 3/8 “boru, titreşim azaltma ve sertliğin ideal birleşimidir.

 

Hilal CG Sistemi
Tsunami’nizde gizli olan basit ama dahice Hilal CG sistemi, yan çerçeveyi aşırı donanımdan korurken, aynı zamanda sonsuz ayarlanabilirlik sağlar. Arka koltuk donanımına veya satış sonrası oturma sistemine müdahale etmeden, CG’yi yan çerçeve boyunca herhangi bir yere yerleştirmenize izin veren bu sonsuz ayarlanabilirlik. Konfor daha da kolaylaştı.

 

Boru Bileşen Sistemi (TCS)
TCS, ekstra metal ve donanım karmaşası olmadan bireysel koltuk yüksekliği ayarı sağlar. Koltuk yükseklikleri, 1/4 inç’lik artışlarla yukarı ve aşağı ayarlanabilir, bu da size şık ve temiz bir sandalye verir.Tekstil bileşenleri kullanarak, sandalyenin yanal sertliğini büyük ölçüde artırırız, bu da daha sert ve daha duyarlı bir sürüşe neden olur.

 

İşlenmiş Caster Muhafazaları
Farklı ön tekerlek yuvası tasarımı, hassas işlenmiş alüminyumdan yapılmıştır ve göze çarpan benzersiz bir görsel simetri sağlar ve inanılmaz derecede güçlüdür. Tasarım, her itme ile hissedeceğiniz sürüşün tepkisine ve dayanıklılığına yardımcı olur.

 
Seçenek Uygunluğu
Sadece düşük bir fiyatı olduğu için seçenekleri feda etmeniz ve kişiselleştirme yeteneğiniz olduğu anlamına gelmez. ALX, istediğiniz zevke, ihtiyacınız olan uca sahip olmanın çeşitli yollarını sunar. Daha fazla ön çerçeve virajı seçenekleri, çizgileri ve renkleri rekabet ile karşılaştırmak istediğiniz stili ve konumlandırmayı seçin.

 

Ayak Plakası Ayarı
Ayak plakınızın Sonsuz Ayarı! Artık sadece bir araç kullanarak ayak plakınızı birkaç basit adımda kolayca ayarlayabilirsiniz! Basitçe gevşetin, ayarlayın ve sıkın. Bu kadar kolay ve sizin için mükemmel uyumu sağlayabilirsiniz.

 
 
Tekerlekli Sandalyeler Tekerlekler Hakkında
Tsunami ALX, hassas işlenmiş hub’lar ve sert eloksal el işlerine sahip Ki Mobility’nin özel olarak tasarlanmış Ki kollu tekerleklerini sunmaktadır. Düz çekişin kullanılması bu tekerlek daha sert ve daha güçlü bir tekerleği desteklerken, sert eloksal mendil çizilmeye karşı dayanıklıdır, böylece “YENİ” ifadesini daha uzun süre muhafaza ederler. Ayrıca, Spinergy, Natural Fit, Frog Legs ve Topolino gibi tüm endüstri standardı tekerlekleri ve tekerleri sunuyoruz.
 
Mags Çok Yüksek Performanslı Olabilir
Ki Mobility, ultra ince ve hafif X-Core tm mag’ları gururla sunar . Bu jantlar, geleneksel maglardan çok daha fazla sertlik ve sertliğe sahipken, ağırlığı sadece 1 lb’ye daha fazla tutmaktadır. Şimdi 20 “ve 24” de mevcut ve yakında 22’de geliyor.


TSUNAMI ALX BROŞÜR